fbpx

Matura 2020 – rozwiązania zadań z matematyki na poziomie podstawowym

Matura 2020 z matematyki na poziomie podstawowym już za nami. Poniżej znajdziecie odpowiedzi – zarówno wideo z szerszym omówieniem, jak i skany samych rozwiązań. Arkusz dostępny jest na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (tutaj).

Playlista na YouTube z rozwiązaniem wszystkich zadań z egzaminu maturalnego 2020 z matematyki na poziomie podstawowym, który odbył się 9 czerwca 2020 roku:

Skany rozwiązań wszystkich zadań z egzaminu maturalnego 2020 z matematyki na poziomie podstawowym, który odbył się 9 czerwca 2020 roku:

 

***

Koniecznie zajrzyj do mojego koniczynkowego sklepu, w którym kupisz dwie wcześniejsze próbne matury z matematyki na poziomie podstawowym: pierwszą (z 30 stycznia 2021), drugą (z 20 lutego 2021) i trzecią (z 27 marca 20201).

(Visited 1 391 times, 1 visits today)
Podziel się z innymi osobami!

Pan Koniczyna

Cześć! Mam na imię Piotrek i od stycznia 2020 roku rozwijam projekt PanKoniczyna.pl, który pomoże Ci zdać maturę z matematyki. W logo mam czterolistną koniczynę, która przynosi szczęście. Matematyki uczę od 2004 roku, a od kilku lat większość lekcji realizuję zdalnie (jeszcze przed pandemią!). Zapraszam do kontaktu każdego, kto chciałby zrozumieć, polubić lub po prostu zdać matematykę (nie tylko na maturze). Uśmiechnij się :)

View all posts by Pan Koniczyna →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.