fbpx

Korepetycje

Dobrze zrealizowane korepetycje to zadowolenie obu stron. Przez kilkanaście lat uczenia wypracowałem „Zasady Współpracy”, które pozwalają mi na sprawne przeprowadzanie zajęć i osiąganie najlepszych rezultatów. Wierzę, że czytelne i jasne zasady zaakceptowane przez obie strony, pozwalają skupić się wyłącznie na nauce. W razie wątpliwości, pytań lub niejasności – proszę o kontakt.

Obecnie stawiam na naukę online – w dzisiejszych czasach korepetycje można sprawnie realizować przez Internet. Jedną z najważniejszych korzyści, które dają takie lekcje, jest oszczędność czasu. Nie ma dojazdów, stania w korkach, pośpiechu i frustracji. Zauważyłem także, że korepetycje online dają uczniom więcej swobody. Często pytacie i macie obawy o specjalistyczny sprzęt, ale do sprawnej realizacji lekcji nie potrzebujecie nic więcej poza dostępem do Internetu i telefonem/tabletem/laptopem, na którym zainstalowana jest kamera, a w skrajnych przypadkach jesteśmy w stanie sobie poradzić nawet bez kamery z Waszej strony.

Korepetycje – Zasady Współpracy

  1. Lekcje odbywają się online przez bezpłatne programy typu Skype, Zoom lub inny wybrany wspólnie z uczniem. Uczeń nie potrzebuje nic więcej do sprawnej realizacji korepetycji poza laptopem/tabletem/telefonem. Ja ze swojej strony udostępniam zdalnie swój pulpit i na bieżąco korzystam z tabletu graficznego, który zapewnia płynność i czytelność lekcji.
  2. Cena za godzinę zegarową (60 minut) wynosi 80 złotych niezależnie od poziomu. Cena obowiązuje przy zapisie do 15 stycznia 2023 i jest wtedy ważna aż do końca roku szkolnego, czyli do sierpnia 2023. Od 16 stycznia 2023 roku cena wynosi 100 złotych za 60 minut.
  3. Na korepetycje można się umówić przez formularz na stronie (tutaj), kontaktując się przez wiadomość na Facebooku (tutaj) lub pisząc na maila (kontakt[at]pankoniczyna.pl).
  4. Obowiązuje pełna przedpłata na konto za lekcję na co najmniej dwa dni przed zajęciami. W przypadku umówienia korepetycji z dnia na dzień proszę wysłać potwierdzenie przelewu na mój adres mailowy (kontakt[at]pankoniczyna.pl).
  5. Korepetycje można odwołać na 48 godzin przed lekcją – ustalamy wtedy nowy termin, a płatność zostaje przesunięta.
  6. Za zajęcia odwołane na mniej niż 48 godzin przed terminem lub za niestawienie się na nich nie są zwracane pieniądze.
  7. Przy współpracy całorocznej istnieje dwukrotna możliwość nagłego odwołania zajęć bez utraty opłaty za lekcje.
  8. W przypadku, gdy to ja odwołam korepetycje na mniej niż 48 godzin, to uczeń dostaje darmowe jedne zajęcia (60 minut).
  9. Uczestnictwo w korepetycjach jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższych „Zasad współpracy”.
(Visited 484 times, 1 visits today)