fbpx

Matura 2021 z matematyki – odpowiedzi

5 maja 2021 roku pisaliście obowiązkową maturę z matematyki na poziomie podstawowym. Poniżej znajdują się rozwiązania pisemne wszystkich zadań. Pamiętaj, że było kilka wersji arkusza, więc nie sprawdzaj sobie odpowiedzi na zasadzie A, B, tylko patrz na wyniki. Moje odpowiedzi są do oficjalnego arkusza, który opublikowało CKE.

Arkusz z CKE -> https://static2.cke.gov.pl/images/_EGZAMIN_MATURALNY_OD_2015/Arkusze_egzaminacyjne/2021/Matematyka/poziom_podstawowy/EMAP-P0-100-2105.pdf

Odpowiedzi pisemne:

 

***

Koniecznie zajrzyj do mojego koniczynkowego sklepu, w którym kupisz dwie wcześniejsze próbne matury z matematyki na poziomie podstawowym: pierwszą (z 30 stycznia 2021), drugą (z 20 lutego 2021) i trzecią (z 27 marca 20201).

(Visited 1 115 times, 1 visits today)
Podziel się z innymi osobami!

Pan Koniczyna

Cześć! Mam na imię Piotrek i od stycznia 2020 roku rozwijam projekt PanKoniczyna.pl, który pomoże Ci zdać maturę z matematyki. W logo mam czterolistną koniczynę, która przynosi szczęście. Matematyki uczę od 2004 roku, a od kilku lat większość lekcji realizuję zdalnie (jeszcze przed pandemią!). Zapraszam do kontaktu każdego, kto chciałby zrozumieć, polubić lub po prostu zdać matematykę (nie tylko na maturze). Uśmiechnij się :)

View all posts by Pan Koniczyna →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.