fbpx

Ostatnia próbna matura – 25 kwietnia!

Ostatnia próbna matura

To już ostatnia próbna matura z matematyki na poziomie podstawowym przed majowym egzaminem (zostało kilkanaście dni!), którą przygotowałem dla specjalnie dla Ciebie. Napiszemy ją w niedzielę 25 kwietnia. Trzy wcześniejsze: pierwszą (z 30 stycznia), drugą (z 20 lutego) i trzecią (z 27 marca) możesz zdobyć tutaj. Zapisy potrwają co najmniej do soboty 24 kwietnia do godziny 20:00. Poniżej garść szczegółów odnośnie do samej matury.

Matura próbna z matematyki – najważniejsze informacje

Maturę napiszemy w niedzielę 25 kwietnia. Zostanie ona udostępniona na mojej stronie (pod sekretnym linkiem, który dostaną w sobotnim mailu wszyscy zarejestrowani) o godzinie 10:00 i będzie aktywna co najmniej do godziny 19:00. Czasu mało, pracy dużo, ale próbna matura musi być 😉 To ostatnia okazja do sprawdzenia swojej wiedzy przed majowym egzaminem.

Odpowiedzi do matury udostępnię w niedzielę 25 kwietnia o godzinie 20:00 pod tym samym sekretnym linkiem, pod którym znajdziesz maturę. Będą one aktywne co najmniej do poniedziałku 26 kwietnia do godziny 19:00. Czwarta próbna matura będzie, tak samo jak wcześniejsze, zgodna ze zmianami ogłoszonymi przez MEN i CKE w grudniu 2020 roku. Ponownie zmierzycie się z 28 zadaniami zamkniętymi i 7 otwartymi, a w treści NIE ZNAJDĄ się zadania usunięte z majowej matury.

Link do zapisów na maturę próbną

Na maturę zapiszesz się tutaj. Nawet jeśli pisałaś moje wcześniejsze próbne matury z matematyki, to zarejestruj się ponownie – inaczej nie otrzymasz linka z arkuszem! Tradycyjnie – jeśli nie otrzymasz po rejestracji maila, w którym powinnaś potwierdzić swój udział, i nie ma go nigdzie w Twojej skrzynce (nawet w tej „Spam”), to napisz do mnie na maila kontakt[at]pankoniczyna.pl lub po prostu na Facebooku czy Instagramie. Milo mi też będzie, jeśli powiadomisz swoich znajomych o mojej maturze.

Poprzednie matury

Pewnie jeszcze nie wiesz, ale mam swój sklep. Na razie znajdziesz w nim wszystkie wcześniejsze próbne matury. Zachęcam do zakupów i życzę dużo zdrowia. Uśmiechaj się!

***

Koniecznie zajrzyj do mojego koniczynkowego sklepu, w którym kupisz dwie wcześniejsze próbne matury z matematyki na poziomie podstawowym: pierwszą (z 30 stycznia 2021), drugą (z 20 lutego 2021) i trzecią (z 27 marca 20201).

(Visited 573 times, 1 visits today)
Podziel się z innymi osobami!

Pan Koniczyna

Cześć! Mam na imię Piotrek i od stycznia 2020 roku rozwijam projekt PanKoniczyna.pl, który pomoże Ci zdać maturę z matematyki. W logo mam czterolistną koniczynę, która przynosi szczęście. Matematyki uczę od 2004 roku, a od kilku lat większość lekcji realizuję zdalnie (jeszcze przed pandemią!). Zapraszam do kontaktu każdego, kto chciałby zrozumieć, polubić lub po prostu zdać matematykę (nie tylko na maturze). Uśmiechnij się :)

View all posts by Pan Koniczyna →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.