fbpx

Druga próbna matura (20 lutego)

Druga próbna matura 20 lutego 2021 rok

Druga próbna matura z matematyki na poziomie podstawowym zostanie udostępniona 20 lutego. Na razie na pokładzie mamy 158 osób, ale zapisy potrwają co najmniej do piątku 19 lutego do godziny 20:00. Poniżej garść szczegółów odnośnie do samej matury.

Matura próbna – najważniejsze informacje

Maturę napiszemy w sobotę 20 lutego. Zostanie ona udostępniona na mojej stronie (pod sekretnym linkiem, który dostaną w piątkowym mailu wszyscy zarejestrowani) o godzinie 10:00 i będzie aktywna co najmniej do godziny 19:00. Dlaczego nie będzie dostępna tak, jak ostatnio przez dwa dni? Wspominałem o tym już na moim Instagramie (zaobserwuj, bo tam się najczęściej komunikuję): nie jestem w stanie poświęcić aż dwóch dni na maturę. Myślałem, że będzie to mniej angażujące. Jednak okazało się, że zawsze coś się wysypie (a to ktoś maila nie dostanie, a to ktoś ma jakieś pytanie). Niestety nie dam rady wyciąć kolejnego weekendu tylko na maturę. Na Instagramie wybraliście, że wolicie napisać maturę w sobotę, więc tak się stanie 😉

Odpowiedzi do matury udostępnię w sobotę 20 lutego godzinie o 20:00 pod tym samym sekretnym linkiem, pod którym znajdziesz maturę. Będą one aktywne co najmniej do poniedziałku 22 lutego do godziny 19:00. Tutaj od razu daję zastrzeżenie, że odpowiedzi mogą pojawić się dopiero w niedzielę 21 lutego. Wtedy z automatu matura będzie dostępna do wtorku 23 lutego. Druga próbna matura będzie, tak samo jak pierwsza zgodna ze zmianami ogłoszonymi przez MEN i CKE w grudniu 2020 roku. Ponownie zmierzycie się z 28 zadaniami zamkniętymi i 7 otwartymi, a w treści NIE ZNAJDĄ się zadania usunięte z majowej matury.

Link do zapisów na maturę próbną

Na maturę zapiszesz się tutaj. Pamiętam, że pisałem Ci, że jeśli rejestrowałaś się na pierwszą, to na kolejne już nie musisz, ale okazało się, że system mailingowy nie do końca współpracuje ze mną tak, jak sobie to wyobrażałem. Dlatego mam do Ciebie prośbę – jeśli chcesz napisać drugą próbną maturę, a byłaś zarejestrowana na pierwszą, to zarejestruj się ponownie tutaj. Wiem, że to trochę mało komfortowe, bo znowu gdzieś tam trzeba klikać. Z drugiej strony może to pomóc tym, którzy po pierwszej maturze mają już dosyć i nie chcą słyszeć o drugiej 😉 Oczywiście dołożę wszelkich starań, aby osoby zapisane na pierwszą, które nie zarejestrują się na drugą, otrzymały także swój arkusz. Jednak już wiem, że na kolejną (trzecią!) próbną maturę będę wymagał osobnej rejestracji. Tak jest po prostu wygodniej i sprawniej.

Tradycyjnie – jeśli nie otrzymasz po rejestracji maila, w którym powinnaś potwierdzić swój udział, i nie ma go nigdzie w Twojej skrzynce (nawet w tej „Spam”), to napisz do mnie na maila kontakt[at]pankoniczyna.pl lub po prostu na Facebooku czy Instagramie. Milo mi też będzie, jeśli powiadomisz swoich znajomych o mojej maturze. Aha! Pierwsza matura jest dostępna w pakiecie z odpowiedziami (pisemnymi i wideo) za 47 złotych. Tutaj kupisz od razu, a tutaj przeczytasz, co dokładnie zawiera pakiet.

***

Koniecznie zajrzyj do mojego koniczynkowego sklepu, w którym kupisz dwie wcześniejsze próbne matury z matematyki na poziomie podstawowym: pierwszą (z 30 stycznia 2021), drugą (z 20 lutego 2021) i trzecią (z 27 marca 20201).

(Visited 297 times, 1 visits today)
Podziel się z innymi osobami!

Pan Koniczyna

Cześć! Mam na imię Piotrek i od stycznia 2020 roku rozwijam projekt PanKoniczyna.pl, który pomoże Ci zdać maturę z matematyki. W logo mam czterolistną koniczynę, która przynosi szczęście. Matematyki uczę od 2004 roku, a od kilku lat większość lekcji realizuję zdalnie (jeszcze przed pandemią!). Zapraszam do kontaktu każdego, kto chciałby zrozumieć, polubić lub po prostu zdać matematykę (nie tylko na maturze). Uśmiechnij się :)

View all posts by Pan Koniczyna →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.