fbpx

Matura z matematyki – sprawdź się 27 marca!

Matura z matematyki z Panem Koniczyną

Matura z matematyki na poziomie podstawowym odbędzie się w maju tego roku. Ja przygotowałem dla Ciebie już trzecią darmową próbną maturę, którą napiszemy w sobotę 27 marca. Dwie wcześniejsze: pierwszą (z 30 stycznia) i drugą (z 20 lutego) możesz zdobyć tutaj. Zapisy potrwają co najmniej do piątku 26 marca do godziny 20:00. Poniżej garść szczegółów odnośnie do samej matury.

Matura próbna z matematyki – najważniejsze informacje

Maturę napiszemy w sobotę 27 marca. Zostanie ona udostępniona na mojej stronie (pod sekretnym linkiem, który dostaną w piątkowym mailu wszyscy zarejestrowani) o godzinie 10:00 i będzie aktywna co najmniej do godziny 19:00. Planowałem rozpocząć zapisy wcześniej, a i samą maturę chciałem przeprowadzić tydzień wcześniej, ale niestety życie płata różne figle.

Odpowiedzi do matury udostępnię w sobotę 27 marca o godzinie 20:00 pod tym samym sekretnym linkiem, pod którym znajdziesz maturę. Będą one aktywne co najmniej do poniedziałku 29 marca do godziny 19:00. Trzecia próbna matura będzie, tak samo jak pierwsza i druga zgodna ze zmianami ogłoszonymi przez MEN i CKE w grudniu 2020 roku. Ponownie zmierzycie się z 28 zadaniami zamkniętymi i 7 otwartymi, a w treści NIE ZNAJDĄ się zadania usunięte z majowej matury.

Link do zapisów na maturę próbną

Na maturę zapiszesz się tutaj. Nawet jeśli pisałaś pierwszą lub drugą próbną maturę z matematyki, to zarejestruj się ponownie – inaczej nie otrzymasz linka z arkuszem! Czasu na zapis nie ma dużo – raptem kilka dni, ale… jeśli komuś zależy, to na pewno zdąży 😉

Tradycyjnie – jeśli nie otrzymasz po rejestracji maila, w którym powinnaś potwierdzić swój udział, i nie ma go nigdzie w Twojej skrzynce (nawet w tej „Spam”), to napisz do mnie na maila kontakt[at]pankoniczyna.pl lub po prostu na Facebooku czy Instagramie. Milo mi też będzie, jeśli powiadomisz swoich znajomych o mojej maturze.

Mam swój sklep

Brzmi to dumnie, wygląda (na razie!) trochę mniej, ale fakt faktem – mam swój sklep. Na razie znajdziesz w nim dwie wcześniejsze próbne matury. Zachęcam do zakupów i życzę dużo zdrowia. Uśmiechaj się!

***

Koniecznie zajrzyj do mojego koniczynkowego sklepu, w którym kupisz dwie wcześniejsze próbne matury z matematyki na poziomie podstawowym: pierwszą (z 30 stycznia 2021), drugą (z 20 lutego 2021) i trzecią (z 27 marca 20201).

(Visited 403 times, 1 visits today)
Podziel się z innymi osobami!

Pan Koniczyna

Cześć! Mam na imię Piotrek i od stycznia 2020 roku rozwijam projekt PanKoniczyna.pl, który pomoże Ci zdać maturę z matematyki. W logo mam czterolistną koniczynę, która przynosi szczęście. Matematyki uczę od 2004 roku, a od kilku lat większość lekcji realizuję zdalnie (jeszcze przed pandemią!). Zapraszam do kontaktu każdego, kto chciałby zrozumieć, polubić lub po prostu zdać matematykę (nie tylko na maturze). Uśmiechnij się :)

View all posts by Pan Koniczyna →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.